Penzion Raj

ubytovanie Litice
 

Penzion Raj / ubytovanie Litice

Penzion Litice Raj
Raj - pôvodne starý vidiecky statok, dnes moderný komfortný penzión, leží na samote na lesnatom úpätí Vlhošte v centre pôvabného kraja zvanom tiež Máchov kraj. Penzión Raj je umiestnený v rozľahlej záhrade s vlastným parkoviskom v dedinke Litice u obce Záhradky v okrese Česká Lípa.

Penzion Ráj ubytovanie
Izby sú dvoj až štvorlôžkové a sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha, umývadlo), TV na izbe na vyžiadanie za poplatok. Možnosť ubytovania aj jednej osoby. Vonkajšie apartmány majú samostatný vchod zo záhrady. V prízemí je obývacia izba, 2 lôžka, kuchynský kút, WC, umývadlo. V poschodí je 2x dvojlôžková spálňa, WC, umývadlo, vaňa.

Litice penzión Ráj reštaurácia
Reštaurácia s celodennou prevádzkou a kapacitou 45 miest je umiestnená v prízemí penziónu s výhľadom do záhrady a ponúka široký výber jedál hotových aj na objednávku. K reštaurácii patrí aj letná obsluhovaná terasa s príjemným posedením. V útulnom štýlovom prostredí vinárne, pod klenutými stropmi, možno posedieť večer pri krbe či na bare so skvelými vínami. Prostredie vinárne je ideálne pre usporiadanie rodinných osláv a svadobných hostín.

Penzión ubytovanie Ráj služby
V záhrade je umiestnený gril s možnosťou organizovania rôznych podujatí. V penzióne je k dispozícii jedáleň s celodennou prevádzkou, štýlová vináreň, salónik s kapacitou 15 miest a učebňa so 40 miestami. Sprostredkovať Vám môžu odstrel zveri v okolitých poľovných revíroch, vyhliadkové lety športovými lietadlami a bowling. V areáli penziónu si môžete zahrať stolný tenis, bedminton, kroket, petanque (gule) alebo ruské kolky. K dispozícii je biliard, bicykle či sauna. Na recepcii si môžete objednať maséra.

Raj penzión Litice konferencie
K organizovaniu odborných seminárov a školení slúži špecializovaná učebňa s kapacitou 35 miest, samostatná konferenčná miestnosť (45 miest), salónik pre porady (14 miest). K dispozícii sú: klasická tabuľa, flipchart, diaprojektor, je možné využívať fax, mail, telefón. Ceny sú individuálne podľa rozsahu a dĺžky poskytovaných služieb.

Priestory pre spoločenské akcie
Priestory penziónu Raj Litice sú vhodné pre organizovanie rôznych osláv a hostín. Štýlový Muchov salónik v secesnom štýle s vyrezávanými stoličkami (14 miest). Priestranná Sedliacka jizba s dreveným stropom, samostatným WC, je umiestnená v záhrade penziónu a priamo prepojená s terasou krytého záhradného krbu (až 60 miest). Krytá terasa (35 miest) so záhradným krbom poskytuje ideálne romantické prostredie pre letné oslavy a večierky s grilovaním, opekaním a hudbou, možno prepojiť so Selskou jizbou. K vašim oslavám zaistí živú hudbu, kvetinovú výzdobu, kytice, dopravu, torty a zákusky aj svadobný obrad.

Dovolenka penzión Raj Litice Zahrádky okolí
Romantické územie Českého stredohoria ponúka početné možnosti peších aj cyklistických výletov. Príroda je bohatá na zaujímavé prírodné útvary, kaňonovité doliny s bizarnými pieskovcovými skalami (napr. Ronov, Vlhošť alebo ojedinelý prírodný útvar "čadičové varhany" u Kamenického Šenova atď), aj na zaujímavé mestá (mestské rezervácie Úštek, Česká Lípa, Litomerice) a na zámky (Zahrádky, Ploskovice, Zákupy, Libechov, Lemberk, Melník, skalný hrad vo Sloupu v Čechách, hrad Bezdez, hradná zrúcanina v Jestrebí atď). Zaujímavé sú aj sklárske múzea v Novom Boru a Kamenickom Šenove alebo vlastivedné múzeum v Českej Lípe atď.
Penzion Litice Raj - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Litice Raj - hotel má reštauráciuPenzion Litice Raj - hotel má vináreňPenzion Litice Raj - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Litice Raj - V hoteli je biliardPenzion Litice Raj - k dispozícii letná terasaPenzion Litice Raj - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Litice Raj - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Litice Raj - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: